Wyszukaj w kategorii cena od do
Zadzwoń: 604 662 217   GG: 917246
_NAWIGACJA
Jak kupić na raty
Intel konwertowalne sprzety
Kontakt

     Firma GIGA-MIKE została założona w 1999 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza prowadzona przez osobę fizyczną. Wraz z rozwojem firmy został uruchomiony magazyn oraz punkt przyjmowania zleceń w Gliwicach przy ul. Sowińskiego 5.

    Nasza aktualna oferta to ponad 4000 pozycji asortymentowych które w znacznej większości trafiają do Klientów w czasie do dwóch dni roboczych od złożenia zamówienia. W ofercie znajdują się wszelkie urządzenia i podzespoły związane z produkcją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych, oraz szeroko rozumiane urządzenia peryferyjne. Sprzedajemy również komputery przenośne liczących się producentów. Oferowany sprzęt pochodzi z polskich kanałów dystrybucji i jest objęty pełną gwarancją producenta. Od roku 2010 oferujemy również wynajem komputerów, projektorów i innych urządzeń.

    Rozwinięciem sklepu jest oferta usługowa, gdzie warto wymienić obsługę informatyczną firm z gwarancją przywrócenia działania komputera lub wydaniem sprzętu zastępczego.

    Od początku swojego istnienia naszym celem jest zadowolenie najbardziej wymagającego klienta. Nasza solidność i szybkość działania w połączeniu z atrakcyjną ofertą cenową sprawiają, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Przekonaj się jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Mój email:
Zgadzam się z polityką prywatności
_NAWIGACJA
_NAWIGACJA
Gigamike - nowa jakość komputerów    Archer Australia