Wyszukaj w kategorii cena od do
Zadzwoń: 604 662 217   GG: 917246
_NAWIGACJA
Jak kupić na raty
Intel konwertowalne sprzety
Kupujesz produkt
Promocja
Cena netto: 56,91 zł   Długość gwarancji: 36 miesięcy
Sztuk:
Czesto zadawane pytania

Ile czasu będę czekał na przesyłkę?

Zdecydowaną większość zamówień realizujemy w ciągu 48 godzin, jednak czasami z przyczyn niezależnych realizacja zamówienia może się wydłużyć. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio w celu ustalenia dalszego toku realizacji zamówienia.

Czy mogę sprawdzić przesyłkę przed jej odbiorem?

Oczywiście. Kurier ma obowiązek umożliwić ci dokładne sprawdzenie stanu i zawartości przesyłki. W przypadku uszkodzenia, bądź niezgodności towaru z fakturą możesz odmówić przyjęcia przesyłki. Pamiętaj o wypełnieniu protokołu szkody i koniecznie zachowaj jego kopię.

Czy mogę zwrócić towar bez podania przyczyny?

Masz 10 dni na podjęcie decyzji o zwrocie towaru. Pamiętaj jednak, że zwracany produkt nie może nosić śladów zużycia. Prawo zwrotu towaru dotyczy tylko i wyłacznie konsumentów.

Ile będę czekał na ew. naprawę sprzętu w ramach gwarancji?

Dokładamy wszelkich starań, aby usługa serwisowa została wykonana możliwie szybko. Z uwagi na fakt współpracy z serwisami producentów termin realizacji zgłoszenia gwarancyjnego zazwyczaj wynosi do 10 dni roboczych.

Co to jest serwis D2D?

D2D (Door to door) oznacza, że serwis zamawia na swój koszt kuriera, który odbierze uszkodzony i dostarczy naprawiony bądź wymieniony sprzęt. Ta wygodna forma reklamacji nie wymaga od Ciebie wychodzenia z domu.

Jak kupić na raty?

Zakupu ratalnego dokonasz bez wychodzenia z domu. Cała procedura sprowadza się do kilku prostych kroków opisanych tutaj.
Gigamike - nowa jakość komputerów    Archer Australia